Oficjalny portal: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7

Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót Drukuj

Rajd Strzelecka Wiosna

30 kwiecień 2024
I w tym roku nie zabrakło reprezentantów naszej szkoły na corocznym rajdzie Strzelecka Wiosna.
27 kwietnia chętni uczniowie z klas 5b, 5c i 6a, razem ze swoimi wychowawcami, wybrali się autobusem do Poręby, by potem rozpocząć wędrówkę na Górę Św. Anny, podziwiając uroki parku krajobrazowego.
Po przybyciu do amfiteatru uczniowie przystąpili do konkurencji rajdowych - wiedzy o parkach, ekologii, gwary śląskiej, zręcznościowych oraz piosenkarskich.
Po zmaganiach konkursowych na wszystkich czekał przepyszny bigos. Pobyt w amfiteatrze zakończony został wręczeniem nagród, dyplomów oraz wielką loterią fantową.
Podczas rajdu towarzyszyła nam wspaniała pogoda i miła, przyjacielska atmosfera.

Dziękujemy Organizatorom – pani Ewie, pani Dorocie, panu Piotrowi, PSP nr 4, LO w Strzelcach Opolskich oraz PTTK Strzelce Opolskie.

Przyjedziemy znów za rok - może na rowerach?

Zdzisław Majkowski
Sebastian Cichoń

Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Sebastian Cichoń (2024-04-30 07:05:57)